İade Koşulları

Satın almış olduğum ürün eksik, hasarlı ya da yanlış geldiğinde ne yapmalıyım?

Böyle bir durumda siparişinizi teslim eden kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyip ürünü teslim almamalısınız. Daha sonrasında sosyal medya hesaplarımızdan veya bilimselcocuk@gmail.com adresimize e-posta göndererek bilgilendiriniz. Siparişiniz en kısa zamanda telafi edilecektir ve tüm kargo masrafları Zürafa Oyuncak tarafından karşılanacaktır.

Satın almış olduğum ürünü iade edebilir miyim?

Satın aldığınız ürünü, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürün ile birlikte gelen faturanın tüm kopyaları ile birlikte geri gönderilmelidir. İade formu doldurulmamış, faturası ile geri gönderilmemiş ürünler kabul edilmez. (Eğer ürünün faturası kurumsal ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, “Ürün Birim Fiyatı + KDV” şeklinde kesilmiş bir “iade faturası” ile birlikte göndermeniz gerekir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri, “iade faturası” kesilmediği takdirde tamamlanamaz.)

İade kargonuz Zürafa Oyuncak’a ulaştıktan sonra size bir bilgilendirme yapılacaktır. Ürün kontrolü tamamlandıktan sonra 24 saat içerisinde iadeniz için bankanıza talimat verilerek, ödemeyi yaptığınız kredi kartınıza para iadesi yapılır. (Bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama ekstra 1 hafta fazla sürebilir.)

İade edilecek ürünün alıcı tarafından kullanılmamış, kullanım hatası sonucu hasar ve zarar görmemiş olması gerekmektedir. İade ve değişimde ki kargo bedelleri alıcıya aittir. Zürafa Oyuncak’tan kaynaklanan bir problem olması durumunda, kargo bedeli bize aittir.

Değişim Koşulları

Satın almış olduğum bir ürünü değiştirebilir miyim?

Satın aldığınız ürünü, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde değişimini yapabilirsiniz.

Ürün ile birlikte gelen faturanın tüm kopyaları ile birlikte geri gönderilmelidir. Değişim formu doldurulmamış, faturası ile geri gönderilmemiş ürünler kabul edilmez. Kargonuz bize ulaşıp, ürün kontrolü tamamlandıktan sonra değiştirmek istediğiniz ürün yeniden tasarlanır ve 14 günü içerisinde sizlere kargolanır.

Değişim yapılacak ürünün alıcı tarafından kullanılmamış, kullanım hatası sonucu hasar ve zarar görmemiş olması gerekmektedir. İade ve değişimde ki kargo bedelleri alıcıya aittir.

Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.

Bu tasarımla ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var? bilimselcocuk@gmail.com e-posta adresimizden veya tüm sosyal medya adreslerimizden bizlerle iletişime geçebilirsin.

Paylaş